[vc_row][vc_column][vc_column_text]1996 yılında başlayan yazılım dünyası serüveni geçen zaman içerisinde bir tutku haline gelmiş ve durmadan büyümeye devam etmiştir.

Bilişim dünyasının içerisinde gün geçtikçe büyük bir yer alan ve  olmazsa olmazlardan bir tanesi haline gelen  web tasarım ise ayrı bir bağ ve kendini ifade etme şeklidir adeta.

 

Müşterilerimiz ile yaptığımız çalışmalarda ortaya çıkan ürünü öncelikle biz beğenmeliyiz misyonu ile hareket etmenin doğru olduğunu düşünüyoruz.

 

Her zaman gelişime ve yeniliğe açık, özgür bir yapıyla büyüme vizyonumuz ve “Değişim Güzeldir” sloganımız ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

Kripto Medya başlıca 2 alanda uzmanlaşmış bir yapıdan oluşur, Web Tasarım – Internet Hizmetleri ve Kurumsal Kaynak Planlama Yazılım Danışmanlığı.[/vc_column_text][vc_separator color=”grey”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”78″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”400×200″ alignment=”center”][vc_column_text]- Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri;

Müşterilerine özgü tasarımları istekler doğrultusunda, sektör analizi gerçekleştirerek ve ihtiyaçları projelendirerek profesyonel hizmet verme amacı taşımaktayız.

Müşterilerimiz sadece para kazanmak için bir araç değil, her zaman birlikte çalışabilmemiz için amaçtır. Bu bakımdan müşteri memnuniyeti sağlamak da her zaman önceliğimiz olmuştur.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”73″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”400×200″ alignment=”center”][vc_column_text]- Kurumsal Kaynak Planlama Yazılım Danışmanlığı;

1996 yılında Likom Yazılım A.Ş. bünyesinde başlamış olan danışmanlık çalışmaları yıllar geçtikçe Netsis ve Microsoft Dynamics Navision ile gelişerek devam etmiştir.

Çalışmalarımız halen Microsoft Dynamics Nav ERP yazılımı üzerine satış-pazarlama ve proje yöneticiliği olarak devam etmektedir.

İnşaat sektörü ile ilgili olarak Proje Yönetimi çözümü uzmanlık alanlarımız arasında yer almaktadır.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılım danışmanlığı ve Ms Dynamics NAV hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]